Subaru покаже в Женеві дві електрифіковані моделі

Компанія Subaru привезе на автошоу в Женеву дві електрифіковані моделі для європейського ринку. Неназвані новинки укомплектують гібридною силовою установкою на базі мотора Boxer.

За інформацією Autocar, мова йде про електрифікованих версіях двох серійних моделей марки, які будуть маркуватися «e-boxer». Подробиць про те, на базі якого агрегату створена силова установка новинок на даний момент немає. Також само не відомо, чи будуть це гібридні або плагін-гібридні модифікації.

Горизонтально-опозитний чотирициліндровий двигун Subaru Boxer має два ряди поршнів, встановлених горизонтально один проти одного, що забезпечує більш низький центр тяжіння. У компанії вважають, що використання такого мотора поліпшує керованість, а розташування поршнів – знижує вібрацію двигуна.

В травні 2018 року компанія показала гібридний Subaru Forester п'ятого покоління під назвою e-Boxer. Автомобіль з силовою установкою на базі модернізованого 2.0-літрового «оппозитника» призначався для домашнього ринку. Після доопрацювання агрегат отримав систему безпосереднього вприскування палива, а потужність мотора зменшилася з 150 до 145 к.с. Максимальний крутний момент – 188 Нм. Також в складі силової установки 13.6-сильний електромотор, літій-іонний акумулятор ємністю 4.8 А · год і варіатор Lineartronic. Заявлений середня витрата палива «зеленого» кросовера по новому циклу WLTC – 7.1 л / 100 км.

Свій перший плагін-гібрид – Crosstrek Hybrid – Subaru показала в листопаді минулого року в Лос-Анджелесі. Автомобіль базується на «візку» Subaru Global Platform, розробленої для розміщення гібридних і електричних силових агрегатів і укомплектований 148-сильною силовою установкою, що складається з дефорсировать до 137 к.с. 2.0-літрового «оппозитника» Subaru Boxer і двох електромоторів, безступінчатим коробкою передач, повним приводом і літій-іонним акумулятором ємністю 8.8 кВт · год.

В комбінованому режимі Crosstrek Hybrid може проїхати до 770 км. Запас ходу в повністю електричному режимі складає 27 км, а максимальна швидкість – 104 км / ч.

Related