SsangYong поділився планами про випуск електричного пікапа

Перезапуск бренду SsangYong відбудеться в Австралії в листопаді поточного року. Напередодні цієї події компанія поділилася планами на майбутнє: в 2023 році в модельній лінійці марки з'явиться електричний пікап.

Анонс електричного пікапа відбувся в Південній Кореї. Виступаючи перед австралійськими журналістами, директор SsangYong по експортних ринків Деніел Рим заявив, що новинка під кодовою назвою H100 вже розробляється, але технічних характеристик моделі не повідомив.

За попередньою інформацією, новий пікап SsangYong буде заснований на прототипі e-SIV, показаному маркою навесні цього року на автошоу в Женеві. Пікап отримає нову систему повного приводу E-4WD, а запас ходу моделі без підзарядки складе 450 км по циклу NEDC.

«Ми постараємося першими випустити на ринок електричний пікап з подвійною кабіною, якщо Tesla НЕ випередить нас. Я бачив у неї якусь концепцію », – сказав Даніел Рим.

Крім пікапа Korando нового покоління в модельній лінійці марки з'явиться новий семимісний кросовер сумірний з Hyundai Santa Fe, який замінить мінівен Stavic. Цілком ймовірно, мова йде про серійному втіленні концепту XAVL, який корейська марка представила в Женеві в 2017 році.

Джерело: Drive

Related