Спортпрототип SCG 007 LMP1 візьме участь в гонці «24 години Ле-Мана»

Американська компанія Scuderia Cameron Glickenhaus (SCG) опублікувала зображення спортпрототипа SCG 007 LMP1, який візьме участь в гонці «24 години ле-Мана ».

SCG вирішила скористатися тим, що правила гонок на витривалість FIA на 2020 рік дозволяють в топовом класі LMP1 виставляти гоночні версії серійних дорожніх автомобілів. За словами глави компанії Джеймса Глікенхауса, SCG 007 LMP1 постарається зайняти перше місце гонці, оскільки останній автомобіль, побудований в Америці, став першим в загальному заліку в Ле-Мане п'ятдесят років тому.

Інформацію про технічні характеристики спорткара Глікенхаус не озвучив, заявивши, що SCG 007 LMP1 оснастять «м'якої» гібридною силовою установкою (mild-hybrid) на базі американського двигуна. Також було відзначено, що дизайн купе «буде розвиватися», а остаточний варіант представлять пізніше.

Для підтримки цього проекту і доопрацювання спорткупе компанія побудує 25 дорожніх екземплярів купе і два спортпрототипа 007 LMP1. Чим дорожні версії будуть відрізнятися від гоночного варіанту, що не пояснили, але продати їх планують за ціною близько 1 мільйона доларів. Продадуть і один з 007 LMP1.

Джерело: Carscoops

Related