Спорткар Ford Mustang Shelby GT500 з'явиться в продажу в 2019 році

Ford готується представити свою найпотужнішу дорожню модель – купе Mustang Shelby GT500. Дебют спорткара очікується в найближчі місяці, але за чутками, американці можуть перенести прем'єрний показ на січневе автошоу в Детройті. В цьому випадку до виходу на ринок залишаться лічені місяці.

З чуток, додаткові місяці підготовки можуть знадобитися інженерам Ford для остаточного доведення силової установки. Офіційної інформації про мотор споркаров на даний момент немає. Імовірно, це буде нова 5.2-літрова компресорна «вісімка» Predator, отримана в результаті доопрацювання відомого за такими моделями як Shelby GT350 і GT350R атмосферного мотора V8 5.2 Voodoo. Віддача нового агрегату може скласти 783 к.с. Саме на це число натякнули розробники, показавши в одному з тізерів цифрову приладову панель нового «Мустанга». Пізніше інформація про потужності «більше семисот кінських сил» підтвердилася в новому рекламному ролику.

Відомо, що споркаров отримає, як механічну, так і автоматичну коробку передач, але якими вони будуть, поки не ясно. І якщо механічна коробка питань не викликає, то з «автоматом» все складніше. Розглядається два варіанти: десятіступенчатий «автомат» або семиступінчастий "робот» Getrag з двома зчепленнями, як у суперкара Ford GT.

Яким буде цінник у найпотужнішого дорожнього «Форда», залишається тільки припускати. У США трековий Ford Shelby GT350R з 533-сильним мотором коштує $ 65 640, а прямий конкурент нового «Мустанга» – 717-сильний купе Dodge Challenger SRT Hellcat Widebody – $ 71 495.

Джерело: Drive Фото: Motor1

Related