Сінгапурський гіперкар Dendrobium D-1 складатимуть у Великій Британії

В кінці серпня на виставці класичних автомобілів і предметів розкоші Salon Prive Concours d'Elegance в Лондоні сінгапурська фірма Dendrobium Automotive покаже серійну версію 1825-сильного гіперкара Dendrobium D-1. Випуск електричного купе налагодять в Великобританії.

Вперше концепт електричного гіперкара Dendrobium D-1 компанія показала в березні 2017 року на автошоу в Женеві. Концепт відрізнявся особливою конструкцією дверей і даху: під час стоянки вони піднімаються і утворюють силует квітки, що розпустилася, вертикальними фарами головного світла і з'єднаними смугою світлодіодних вогнів задніми ліхтарями. Замість дзеркал заднього виду концепт оснастили набором камер.

Серійна версія електричного купе отримала карбоновий кузов і 1825-сильну силову установку, імовірно складається з чотирьох електромоторів (по два на кожній осі). Максимальний крутний момент агрегату – 2000 Нм.

Офіційної інформації про кількість моторів, динамічні характеристики і запас ходу гіперкара на даний момент. Але представляючи шоу-кар в Женеві, розробники обіцяли максимальну швидкість в 322 км / ч і розгін з місця до 96 км / год за 2.7 с.

Споруда Dendrobium D-1 велася за підтримки Williams Advanced Engineering, до складу якої також входить команда Williams Формули-1. Так само до проекту залучили колишніх співробітників Lamborghini, McLaren, Lotus, Koenigsegg і Rimac Automobili.

Джерело: Drive

Related