Škoda вивела на тести "заряджений" Kodiaq

Škoda готується представити «заряджений» кросовер Kodiaq: передсерійні зразки новинки вийшли на тести на Нюрбургринзі. Світова прем'єра Kodiaq RS очікується восени поточного року.

Підтверджуючи поява "зарядженої" модифікації кроссовера, керівництво компанії заявило, що прем'єра новинки намічена на кінець поточного року. Виявлені фотошпигунів на Нюрбургринзі практично не закриті камуфляжем передсерійні прототипи свідчать про те, що роботи йдуть повним ходом, а дебют може відбутися вже восени. Новий кросовер стане другою моделлю в «зарядженої» лінійці Škoda після Octavia RS. За інформацією Autocar, Kodiaq RS отримає найпотужнішу версію дизельного двигуна 2.0 TDI з двома турбокомпресорами, як у Volkswagen Tiguan. Таким же мотором буде комплектуватися нова Škoda Octavia RS, поява якої очікується в 2020 році.

На Volkswagen Tiguan двигун 2.0 TDI видає 240 к.с. і 500 Нм. Порівнянний з Kodiaq за масою і габаритами дліннобазний Tiguan Allspace з таким мотором прискорюється з місця до 100 км / год за 6.7 с. Максимальна швидкість становить 228 км / ч. Очікується, що «заряджений» Kodiaq зможе показати приблизно такі ж цифри. З чуток, вже в стандартній комплектації кроссвер отримає систему повного приводу від «зарядженої» Octavia.

У 2020 році вийде третя «ерескі» – Škoda Fabia RS. З чуток, після відродження компактний хот-хетч стане гібридом.

Related