Симфонічний оркестр «озвучив» новий Lincoln Aviator

Відроджений позашляховик Lincoln Aviator буде подавати сигнали голосами музичних інструментів: перкусії, скрипки і альта. 25 звукових сповіщень проінформують водія про все, починаючи від непристебнутий ремінь безпеки і закінчуючи незакритим люком бензобака.

Розробкою нових звукових сповіщень займалася команда фахівців, завданням якої стала гармонізація дизайну, технологій і «голосу» позашляховика. «Aviator – це те, яким ми бачимо бренд Lincoln. З такою вражаючою зовнішністю нам просто необхідні були звуки, відповідні красі цього автомобіля », – сказав головний дизайнер марки Девід Вудхаус.

Ознайомившись із зовнішністю відродженого Lincoln Aviator і сценаріями повідомлень на прикладі Continental, музиканти Детройтського симфонічного оркестру записали 125 музичних фрагментів, які після обробки перетворилися в одне звукове повідомлення. Далі на його основі було створено ще п'ять. Ці унікальні семпли почує водій, який забув пристебнути ремінь безпеки або вимкнути фари.

Всього в Lincoln Aviator озвучено близько 25 функцій. Всі записи розділили на три категорії: «некритичні події», «м'які попереджають» і «жорсткі попереджуючі».

«Введення музики у світ інформаційних повідомлень – абсолютно новий крок. Але ми завжди думаємо про розкіш, і це був спосіб вивести Lincoln на більш високий рівень », – прокоментував новий« голос »відродженого позашляховика супервайзер по« ​​автомобільної гармонії »Lincoln Motor Дженніфер Прескотт.

«Однією з дійсно цікавих частин цього проекту є те, що ми замінюємо слова музикою. Є список слів, які ми хотіли б передати, і купа звуків, і потрібно просто поекспериментувати, щоб ці дві складові збіглися », – розповів барабанщик Детройтського оркестру Джозеф Беккер.

Першими оцінити зусилля музикантів і «команди по гармонізації» зможуть відвідали автосалону в Лос-Анджелесі, в рамках якого 28 листопада відбудеться світова прем'єра відродженого Lincoln Aviator.

Джерело: Lincoln

Related