Шулявський шляхопровід знесуть на початку листопада

Підготовчі роботи до реконструкції моста на Шулявці завершуються. Шулявський шляхопровід знесуть 3-4 листопада. Новий може з'явитися через 1.5 року.

Про це повідомляє Вечірній Київ з посиланням на головного інженера КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва» Олександра Здольник. З його слів, водіям доведеться вивчити схему об'їзду. Автомобілі будуть об'їжджати ділянку по вулицях Нестерова, Цедіка, Гарматній і Виборзькій. Нові світлофори і дорожні знаки для об'їзду зони будівництва вже розставляють, завершено переобладнання контактної мережі для тролейбусів. Як повідомив Здольник, на час проведення демонтажу прогінних конструкцій, опор і фундаменту перекривати рух транспорту по проспекту не будуть, тільки частково обмежать рух по одній смузі. Працювати планують і вночі.

Найближчими днями будуть зносити кіоски, що залишилися біля станції метро «Шулявська». «Зараз будівельники зайняті тим, що переносять і розширюють зливову каналізацію, водогін, телефонні і електрокабелі. Все робиться з таким розрахунком, що б на майбутнє був простір для якихось інших транспортних рішень. Тобто, з урахуванням футурологи працюємо. Мережі почали перекладати так, щоб бути на 100% впевненими, що на цьому місці колись поміститися щось більше. Наприклад, раптом нащадки захочуть побудувати розв'язку за кресленнями Віктора Петрука. Але зараз ми будуємо розв'язку за затвердженим проектом «неповний лист конюшини» зі знесенням ливарного цеху заводу «Більшовик». Питання про знесення повністю відпрацьований, документи на виході », – розповів виданню Здольник.

Як уточнив головний інженер КП, від варіанту Петрука відмовилися після проведення технічної експертизи, в ході якої з'ясувалося, що спорудження запропонованої їм конструкції завдало б шкоди метрополітену.

Нагадаємо, що підготовчі роботи до реконструкції Шулявського шляхопроводу почалися 18 серпня. Реконструкція моста буде коштувати 830 мільйонів гривень.

Related