Шостою моделлю Datsun став кросовер

Японська марка Datsun представила свій перший кросовер – Datsun Cross. Дебют новинки відбувся в Індонезії. Це третя модель компанії на місцевому ринку і шоста в модельній лінійці.

Компактний кросовер побудований на основі концепту Datsun Go-Cross, представленого в Токіо в 2015 році. Габаритна довжина моделі – 3995 мм, ширина – 1670 мм, висота – 1560 мм. Розмір колісної бази – 2450 мм. Радіус повороту – 4.6 м.

В компанії відзначають, що в салоні автомобіля встановлена ​​«нова приладова панель, що забезпечує більше комфорту для водіїв», інформаційно-розважальна система з 6.75-дюймовим сенсорним монітором, AUX, Bluetooth і USB.

Datsun Cross оснащений 1.2-літровим бензиновим мотором в двох варіантах потужності: 68 к.с. (104 Нм) і 78 к.с. (104 Нм). 68-сильний мотор поєднується з 5-ступінчастою механічною коробкою передач, в пару більш потужному двигуну передбачена трансмісія X-Tronic CVT (варіатор).

З огляду на специфіку доріг Індонезії, на корпус і днище автомобіля встановили додатковий захист. Крім того, у кросовера 15-дюймові колісні диски зі спеціально розробленими шинами і 200-міліметровий дорожній просвіт (на 30 мм більше, ніж у Go-Cross).

В стандартному оснащенні Datsun Cross антиблокувальні гальма, система контролю тяги, система перерозподілу гальмівних зусиль, автоматичні фари, передні подушки безпеки.

Автомобіль буде доступний в семи відтінках кузова, включаючи два ексклюзивних металевих кольору – бурштин і мідь.

Виробництво моделі налагодять на заводі Nissan / Datsun в місті Пурвакарті на Західній Яві. На ринку Індонезії кросовер з'явиться в березні поточного року. Передзамовлення на автомобіль можна оформити вже зараз.

Джерело: Nissan

Related