Сервіс ОККО Pay став доступним по всій Україні

Сервіс OKKO Pay для оплати палива на колонці зі смартфона, який в середині серпня почав свою роботу в Києві і Львові, тепер доступний для використання по всій території України. Платіжне рішення з інтегрованою платформою цифрових гаманців Masterpass було представлено мережею АЗК разом з компанією Mastercard в оновленій версії мобільної програми Fishka.

«Сьогоднішній темп життя дуже високий, фактично час – це гроші. І наше інноваційне рішення OKKO Pay – це вдалий приклад того, як мережа «ОККО» допомагає водіям використовувати цей час ефективно, – коментує Василь Дмитрів, директор з маркетингу мережі АЗК «ОККО». – Розуміючи цінність цього рішення для клієнтів, ми активно працювали над тим, щоб OKKO Pay якомога швидше став доступним по всій країні ».

Для того щоб скористатися сервісом, необхідно заздалегідь завантажити і залогінитися в мобільному додатку Fishka. Додаток автоматично авторизує користувача, якщо він вже зареєстрований в цифровому гаманці Masterpass. Зареєструватися в гаманці можна і безпосередньо в додатку, ввівши один раз в систему дані банківських карт. Це можуть бути карти будь-якого українського банку різних платіжних систем. Таким чином, користувачі Masterpass можуть безпечно зберігати дані всіх своїх банківських карт в цифровому гаманці і розраховуватися швидше і зручніше – без необхідності кожного разу вводити карткові реквізити (номер карти, CVC-2 код і ін.). Гарантом безпеки платежів з Masterpass є Mastercard.

Дії на заправці дуже прості, тому весь процес займе не більше пари хвилин: необхідно вставити пістолет в бензобак і зайти в розділ ОККО Pay в додатку Fishka. А після – навести сканер програми на QR-код, розміщений на колонці, і відсканувати його. Після цього – ввести необхідну кількість літрів або суму, на яку хочете заправитися, натиснути кнопку «Оплатити» – і налив палива починається автоматично.

Деталі: https://www.okko.ua/uk/okko_pay

Related