Седан Volvo S60 отримає пакет доопрацювань Polestar Engineered

Компанія Polestar розробила пакет доопрацювань для моделей Volvo шестидесятих серії – Polestar Engineered. Першим його отримає новий седан Volvo S60, дебют якого відбудеться 20 червня на відкритті нового заводу марки в Чарлстоне, Південна Кароліна.

Представляючи новий продукт, шведи заявили, що Polestar Engineered – це високопродуктивний пакет до топової гібридній системі T8. Сам же автомобіль Volvo представлять на відкритті свого першого заводу в США. Як уточнили в компанії, збирати Volvo S60 Polestar Engineered будуть тільки в цехах нового заводу.

Як і у універсала Volvo V60, у нового седана буде гібридний варіант T8 Twin Engine. В американській специфікації віддача силової установки складе 400 к.с. і 640 Нм крутного моменту. З пакетом Polestar Engineered потужність силової установки збільшиться до 415 к.с., а крутний момент – до 670 Нм. У компанії говорять, що установка пакета також забезпечить більш плавне перемикання передач і кращу ефективність.

Підвіска гібридного «зарядженого» седана побудована за тим же принципом, що і у спортивного купе Polestar 1, з жорсткими пружинами, регульованими амортизаторами Ohlins і розпіркою між передніми стійками. Є у седана і інші особливості: оптимізовані моноблочні супорти Brembo, більш стійкі до перегріву гальмівні колодки і гальмівні диски з прорізами, а також спортивні сидіння, пофарбовані в чорний колір хромовані патрубки вихлопної системи і золотисті ремені безпеки. У золотистий відтінок, який стане ознакою компонентів Polestar Engineered, пофарбовані і гальмівні супорти Volvo S60 Polestar Engineered.

Поява версії Polestar Engineered шведи анонсували і у моделей V60 і XC60. Вони з'являться в 2019 році. Крім того, Volvo S60 стане першою моделлю марки, з моторної гами якої зникнуть дизельні агрегати.

Джерело: Volvo

Related