Седан Saab 9-3 повернувся під новим брендом

Наступником Saab 9-3 буде електрокар NEVS 9-3EV, що відрізняється від базового седана наявністю електромотора. Тестове виробництво новинки налагоджено на підприємстві шведсько-китайської компанії NEVS в Тяньцзіні. Серійний випуск моделі почнеться навесні 2018 року.

Зовні електрокар схожий на Saab 9-3 другого покоління, випуск якого завершився у вересні 2014 року. Відмінності між електричної та звичайної версіями седана мінімальні. У салоні це змінений центральний тунель з не фіксується джойстиком управління трансмісією, медіасистеми з сенсорним дисплеєм і цифрова приборка (у Saab 9-3 прилади аналогові).

Електричний седан оснащений 177-сильним електродвигуном і тягової батареєю ємністю 46.2 кВт · год. Раніше в компанії повідомляли, що запас ходу електрокара близько 300 км, але точних даних поки немає. Маса автомобіля – 2.2 т. Дистанційно оперувати зарядкою батареї можна через спеціальний додаток для смартфона. Оновлення софта будуть встановлюватися через інтернет. Аналогічне додаток є і у Tesla.

Виробничі площі Saab і права на бренд компанія NEVS викупила в 2012 році, а вже на наступний рік спробувала відновити виробництво дорестайлінгової версії моделі Saab 9-3 з 220-сильним бензиновим мотором на підприємстві Saab в Швеції. У лютому 2016 шведський концерн Saab AB заборонив NEVS використовувати назву і логотипи Saab на автомобілях для китайського ринку.

Перша партія електрокарів NEVS 9-3EV в кількості 50 тисяч одиниць з'явиться на китайському ринку в червні 2018 року. Надалі обсяг виробництва планується збільшити до 220 тисяч. Крім того, щороку компанія планує випускати по дві нові моделі. Всі вони будуть випускатися під маркою NEVS.

Джерело: Autohome

Related