Седан Mercedes-AMG A35 вивели на тести

Компанія Mercedes-Benz планує поповнити сімейство A-Class ще однією моделлю: в наступному році до «зарядженого» хетчбека Mercedes-AMG A35 приєднається «чотирьохдверний» побратим – седан A35.

Шпигунські фото прототипу новинки опублікував Motor1. Невелика кількість камуфляжу дозволяє практично повністю розглянути «четирехдверка», яка буде дещо відрізнятися від хот-хетча, який дебютував на початку місяця на автошоу в Парижі.

Як видно на фото, передні частини автомобілів практично ідентичні. Седан отримав таку ж радіаторну решітку і «гостру» передню світлодіодну оптику, як у всіх моделей A-Class. Відмінність тільки в відсутності невеликих «антикрил» на кутах бампера. Трохи відмінностей і ззаду. Головне – спойлер, тоді як на даху у хетча красується повноцінне антикрило. Крім того, у седана НЕ буде люка на даху, а об'єм багажного відділення не вийде збільшити за рахунок складаються сидінь другого ряду.

Технічно седан і хетчбек будуть ідентичні. Седан отримає ту ж 2.0-літрову «турбочетверка» M 260 потужністю 302 к.с. (400 Нм), поєднану з семиступінчастим "роботом" AMG SpeedShift DCT і повним приводом 4Matic. Хетчбек з таким агрегатом з місця до 96 км / год розганяється за 4.7 с.

Прем'єра новинки очікується в листопаді в Лос-Анджелесі або січні наступного року в Детройті. На відміну від хетчбека, який компанія не планує продавати в США, седан Mercedes-AMG A35 буде пропонуватися і на європейському, і на американському ринках.

Related