Седан Audi e-tron GT отримає «ДНК» електричного Porsche

Стало відомо, що вже в листопаді на автосалоні в Лос-Анджелесі відбудеться офіційна прем'єра концепту електромобіля Audi e-tron GT. Купеподібний седан стане прообразом серійного автомобіля, який розділить платформу з електрокаром Porsche Taycan і, як стверджують інсайдери, виявиться швидше Tesla Model S.

Серійний Audi e-tron GT з'явиться в 2020 році, його планують випускати на заводі компанії в німецькому Неккарзульмі. За інформацією британського видання Autocar, електромобіль преміум-класу отримає приблизно такий же запас ходу, що і новий кросовер Audi e-tron – близько 400 км, але при цьому буде позиціонуватися як більш динамічний і спортивний автомобіль.

Audi e-tron

На відміну від кросовера e-tron, побудованого на «візку» MLB Evo, e-tron GT будують на платформі PPE ( Premium Platform Electric), розробленої спеціально для електрокарів і використовуваної в Porsche Taycan. PPE дозволять звільнити підкапотний простір і знизити центр ваги за рахунок іншої компоновки допоміжних агрегатів і розташування тягової батареї.

Porsche Mission E – концептуальний передвісник електромобіля Porsche Taycan.

За словами менеджера по продуктах Audi Йоханнеса Екштейн, Audi e-tron GT стане першою моделлю марки з 350-кіловатним зарядним пристроєм. До 80% ємності батарея електрокара буде заряджатися за 12 хвилин. З місця до 100 км / год конкурент Tesla Model S P100D повинен прискорюватися не більше ніж за 4.3 с і розвивати максимальну швидкість 250 км / ч.

Ілюстрація під заголовком: Autocar

Related