Seat відклав оголошення назви нового кросовера

Оголошено назви семимісного кросовера Seat, у виборі якого брали участь жителі 106 країн планети, перенесено до кращих часів через нестабільну політичну ситуацію в Іспанії.

Чотири фінальних варіанти: Alboran, Aranda, Avila і Tarraco були оголошені президентом Seat Лука де Мео на прес-конференції в рамках автосалону у Франкфурті. Віддати свій голос за переможця міг кожен бажаючий. Голосування тривало до 25 вересня, а переможця – ім'я нового кросовера повинні були назвати 15 жовтня. Але референдум про незалежність Каталонії, що пройшов 1 жовтня кілька «підкоригував» плани виробника.

Як повідомляє новинне агентство Reuters, керівництво іспанської компанії «вирішило почекати до кращих часів», щоб політична криза в Каталонії не закриє оголошення новини, очікуваної фанатами бренду протягом декількох місяців. «На даний момент всі засоби масової інформації в Іспанії зосереджені на політиці. Тому ми вирішили почекати до кращих часів », – заявив представник керівництва Seat.

Про запуск нового позашляховика бренд оголосив в березні поточного року. Поки ще безіменний компактний кросовер розміститься на щабель нижче Arona. За інформацією видання Automotive News, новинку іспанського бренду будуть випускати на заводі Volkswagen в Німеччині.

Related