Samsung представила платформу для самоврядних автомобілів

На виставці споживчої електроніки CES 2018 у Лас-Вегасі Samsung представила апаратно-програмну платформу DRVLINE, яка дозволить автовиробникам створювати спеціалізовані, технологічно просунуті автономні транспортні засоби.

На відміну від платформ, що ставлять розробників в рамки «все або нічого», DRVLINE дозволяє змінювати і налаштовувати окремі компоненти, створюючи транспортні засоби за своїми характеристиками і відповідно до запитів ринку. У компанії вважають, що такий підхід дозволить технологій розвиватися швидше і ефективніше.

«Створення автономної платформи вимагає тісної співпраці у всій галузі, оскільки одна компанія не може самостійно реалізувати цю величезну можливість», – заявив президент і головний керуючий стратегічного розвитку Samsung Янг Сон. – «Завдання просто занадто велика і занадто складна. В рамках платформи DRVLINE ми запрошуємо кращих представників автомобільної галузі приєднатися до нас і допомогти сформувати майбутнє автомобілебудування завтрашнього дня ».

Першою розробкою в рамках платформи DRVLINE буде інтелектуальна камера, поставки якої заплановано до кінця поточного року. Система зможе попереджати про виїзд транспортного засобу з смуги руху, про можливе зіткнення з іншими учасниками руху, в тому числі і пішоходами, а також брати участь в роботі адаптивного круїз-контролю.

В рамках програми Samsung тісно співпрацює з виробником побутової та автомобільної Hi-Fi радіоелектроніки – американською компанією Harman, що перейшла у власність південнокорейського виробника електроніки в 2017 році. Результатом спільних розробок стане перша в галузі 5G антена для автомобілів, що забезпечує швидку передачу даних.

Додатково повідомляється про концепт цифрового кокпіта – Digital Cockpit, який запропонує новий рівень взаємодії з автомобільними системами і супутніми технологічними рішеннями. Підключаючись до смартфону користувача для забезпечення персоналізації, Digital Cockpit забезпечить баланс зручності і безпеки. Це масштабується, об'єднує на центральному або на декількох дисплеях (в залежності від інтеграції) елементи керування автомобілем і поточну інформацію.

Джерело: Engadget

Related