Салон нового Volkswagen Golf частково розкрили на шпигунських фотографіях

Прототип Volkswagen Golf нового покоління проходить випробування на Нюрбургринзі. Хетчбек восьмого покоління зможе запропонувати швидкісне підключення до мережі, автопілот і кілька різних за складністю гібридних версій.  Салон нового Volkswagen Golf частково розкрили на шпигунських фотографіях "src =" http://autonews.autoua.net/media/uploads/vw/5ad4afb2ec05c48f3f00002c.jpg "itemprop =" image

Помічений фотошпигунів автомобіль – це так званий мул, «під капотом» якого ховається начинка нового покоління. Очікується, що зміна поколінь практично не відіб'ється на зовнішності "Гольфа". Можливо, він стане трохи довшою і ширшою, і отримає перероблену оптику. У салоні з'явилася нестандартна цифрова приладова панель, новий блок клімат-контролю з подвійним рядом кнопок і новий селектор роботизованою коробки передач.

Уже відомо, що завдяки використанню модернізованої версії платформи MQB новий Golf став на 50 кг легше. Крім того, VW має намір запропонувати різні двигуни з 48-вольтової м'якою гібридною системою.

 мул Volkswagen Golf

Golf восьмого покоління, серійне виробництво якого мало розпочатися в 2017 році, готується стати на конвеєр заводу Volkswagen у Вольфсбурзі (Німеччина) в червні 2019 року. Старт продажів запланований на четвертий квартал цього року.

Джерело: Motor1

Related