Рух по Шулявському шляхопроводу все ж обмежать

КМДА знову обіцяє обмежити рух транспорту по Шулявському шляхопроводу в рамках підготовки до реконструкції об'єкта, початок якої відкладається вже другий місяць.

«Робота повинна бути виконана для безпеки руху. Реконструкцію реально виконати за 17 місяців, на неї необхідно близько 811 млн. Грн., З огляду на компенсацію за знесення цеху №5. Першу чергу будемо намагатися завершити вже до кінця цього року, хоча, за вказаними вище причин, ми втратили два місяці дорогоцінного часу. Передбачених проектом на першу чергу засобів – 380 млн. Грн. – вистачить, щоб почати роботи по заміні шляхопроводу з його розширенням до шести смуг і відновлення руху на цій ділянці », – розповів головний інженер КП« Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд »Олександр Здольник. Про це повідомляється на сайті КМДА.

За словами чиновника, незважаючи на суперечки з приводу концепції реконструкції шляхопроводу, двомісячну затримку, відсутність остаточного рішення профільної комісії щодо проекту реконструкції і невизначеність з виконавцем робіт, перший етап реконструкції планують завершити до кінця поточного року.

При цьому Здольник уточнив, що схеми об'їздів на час реконструкції шляхопроводу вже розроблені. «Сподіваємося, що серйозних заторів вдасться уникнути, адже влітку транспортний потік в місті менше», – додав він.

Другий етап реконструкції передбачає будівництво двох нових з'їздів. На даний момент вирішується питання передачі будівлі заводу «Більшовик» в комунальну власність Києва.

Нагадаємо, що ремонтні роботи на Шулявському шляхопроводі повинні були початися першого червня (посилання на нашу новина про перенесення). Однак через петиції про альтернативну розв'язки архітектора Віктора Петрука роботи поки так і не почалися.

Related