Розсекречені характеристики електрокара Porsche Mission E

Серійна версія першого електричного спорткара Porsche – Mission E – отримає повний привід і три модифікації різної потужності, в тому числі топову на 680 к.с. Згодом у електромобіля можуть з'явитися дві більш доступні версії з заднім приводом.

Як повідомило видання Automobile Magazine, журналісти якого ознайомилися з прототипом Porsche Mission E на автодромі Алгарве в Португалії, серійний електрокар буде доступний в двох-або тримоторний конфігураціях. У базовій версії сумарна віддача силових агрегатів спорткара складе 408 к.с., в проміжній – 544 к.с., а в старшій – 680 к.с. Передбачається, що задньопривідні модифікації зможуть оснащуватися 326- і 435-сильними електромоторами. Крім того, спеціально для Mission E, Porsche розробляє власну двоступеневу трансмісію і диференціал з електронним управлінням.

Прототип Porsche Mission E позбавлений центральних стійок кузова, а задні двері розчиняються проти ходу руху.

680-сильна версія електрокара зможе прискорюватися від 0 до 96 км / год за 3.5 с. Запас ходу спорткара складе близько 483 км. Його можна буде заряджати як від поширених зарядних станцій, так і на фірмових комплексах Porsche з 150-кіловатними «зарядками». В останньому випадку можна буде заряджати до 80% за 15-20 хвилин.

Старт продажів Porsche Mission E запланований на кінець 2019 року. Раніше стало відомо, що базова версія електромобіля буде коштувати приблизно як Porsche Panamera в самій доступній конфігурації – близько 80 тисяч доларів.

Related