Розкрито дизайн нового компактного кросовера Volkswagen T-Cross

Компанія Volkswagen показала перший тізер серійної версії субкомпактного кросовера T-Cross, світова прем'єра якого очікується восени поточного року.

T-Cross побудований на базі концептуального кабріолета Volkswagen T-Cross Breeze, представленого в березні 2016 року у автошоу в Женеві, а в грудні 2017 року закамуфльований передсерійний прототип компактного кросовера був помічений під час випробувань в засніженій Фінляндії.

Як повідомили в компанії, T-Cross стане п'ятим кросовером в європейській лінійці Volkswagen поряд з T-Roc, Tiguan, Tiguan Allspace і Touareg, але буде пропонуватися і на китайському і південно-американському ринках. У модельній лінійці марки йому відведена щабель нижче T-Roc.

В основі «пятідверки» лежить модульна платформа MQB, аналогічна тій, що використовувалася в новому Volkswagen Polo і кросовері Seat Arona. За попередньою інформацією, габаритна довжина T-Cross досягне 4107 мм (на 379 мм менше, ніж у Tiguan). Як відзначили розробники, використання MQB дозволить запропонувати просторий функціональний салон і місткий багажник. Однією з особливостей салону стане задній ряд сидінь з поздовжнім регулюванням.

Як було заявлено, T-Cross буде пропонуватися виключно з переднім приводом, при цьому інформації про моторній гамі новинки, поки немає. За словами представників компанії, T-Cross стане «одним з найбезпечніших транспортних засобів свого класу». У списку стандартних систем безпеки заявлені: система автоматичного контролю дистанції до впередиидущего транспортного засобу Front Assist і асистент утримання в смузі руху Lane Assist.

Джерело: Volkswagen

Related