Rolls-Royce Cullinan: кросовер за ціною аеродрому

До Києва приїхав самий незвичайний і практичний RR в історії марки. І справа навіть не в повному приводі, позашляховому кліренсі, величезному багажнику і буксировочном гаку. Всупереч флагманським розмірами і характеристиками, Cullinan – далеко не найдорожчий RR.

"Власника Rolls-Royce не повинні зупиняти обставини. – починає екскурсію в світ Cullinan Пітер Шоппманн, регіональний директор бренду. – Ми намагалися створити автомобіль, на якому можна відправитися і в пустелю, і в оперу – і в кожному випадку прибути гідно ".

Як то кажуть, краще один раз побачити, бо фотогенічністю Cullinan не блищить. Зате вражає навіть не габаритами, а розмахом і статтю. Плоский 2-метровий капот, 22-сантиметровий кліренс, колеса діаметром 22 дюйми і царство шкіри найтоншої вичинки, цінних порід деревини, килимів з овечої вовни. І сейфовой тиші – як тільки сервоприводи закривають за вами двері, центр Києва перетворюється в беззвучну картинку, з задніх місць не завжди можна почути навіть сирени. Між крісел другого ряду – барна консоль з холодильником, відерцем для льоду, келихами, фужерами, графином і Декантер. А ще Cullinan – царство приватності. До скляних перегородок, що відокремлює пасажирський відсік "фантомів" і "гостів" від переднього ряду сидінь ми вже звикли. А ось у позашляховика перегородка відокремлює салон від … багажника. До речі, завдяки заднім дверям зворотного навішування і присідає на чотири сантиметри пневмоподвеске сідає на другий ряд як ніколи зручно.

Хоча виробництво моделі тільки починається, а значить навіть найбільш нетерплячі клієнти отримають свої авто не раніше січня-лютого, наші співвітчизники замовили вже 8 кросоверів.

Зсередини здогадатися що ти знаходишся в вседорожнике можна лише по клавіші регулювання висоти пневмопідвіски (ті самі +/- 4 см) і кнопці позашляхового режиму Everywhere, що розташувалися на центральному тунелі. На вибір п'ять оффроадних пресетів: для їзди по розбитим дорогам, мокрій траві, бруду, гравію, снігу і піску. Важко говорити про доречність самого дорогого позашляховика в болоті (глибина подоланого броду – 54 см), але це однозначно кращий RR в плані геометричній прохідності. Ще одна деталь, яка говорить сама за себе – всі чотири чавунних "млинця" гальмівної системи без … перфорації. Зроблено це для того щоб навіть розпалений швидкою їздою Cullinan був готовий в будь-який момент лізти в бруд або штурмувати переправу.

Мабуть, саме передбачуване у вседорожнике – "залізо". Він спочиває на алюмінієвій просторової силової конструкції, яку англійці нарекли «Архітектура розкоші». Під практично горизонтальним капотом – "подвійний турбодвигун" V12 (6750 куб. См., 571 л. С. І 850 Нм) і 8-ступінчастий АКПП.

Як і будь-який RR, Cullinan пропонує майбутнім власникам безліч рішень відповідно до їх звичками і способом життя. Наприклад, знімний модуль Recreation Module для зберігання обладнання та інвентарю для будь-якого хобі (від гольфу до полювання) і активного проведення часу. Один з варіантів його використання – "трибуна" Viewing Suite: натисканням кнопки з багажника висувається майданчик з шкіряними кріслами і коктейльних столиком. Так що, куди б ви не подорожували на Cullinan, вам всюди гарантовані найкращі глядацькі місця.

Related