Ринок електрокарів в Україні показав зростання

«Укравтопром» підбив підсумки перших двох місяців поточного року: попит на автомобілі, що працюють на електротязі, в порівнянні з тим же періодом 2017 року виріс на 60%.

За даними асоціації, в січні-лютому поточного року кількість електромобілів з українською пропискою збільшилася на 482 одиниці, з них 294 були куплені в лютому. Більшу частину електрокарів, посталенних на первинний облік в ці два місяці, склали автомобілі з пробігом, ввезені з країн ЄС. Як відзначають в «Укравтопромі», в порівнянні з першими двома місяцями 2017 року, попит на нові автомобілі з електричним приводом зменшився на 19%, в той час як первинні реєстрації колишніх в експлуатації виросли на 82%.

Лідером первинного ринку вже традиційно став Nissan Leaf. У перші два місяці цю модель придбали 346 українців і це на 32% більше, ніж рік тому. При цьому на «беушні» Leaf довелося 96% продажів.

На другому місці з результатом 30 продажів виявився BMW i3 і це в п'ять разів більше, ніж в січні-лютому 2017 року. Частка нових авто в продажах цієї моделі склала 40%.

Tesla Model S в перші два місяці поточного року придбали 20 осіб і це третій результат. На електрокари з пробігом довелося 70% продажів або 14 одиниць.

Варто відзначити, що в лютому-січні український автопарк електрокарів поповнили сім нових Hyundai Ioniq, чотири Tesla Model Х і два Chevrolet Volt.

Related