Rimac везе до Женеви новий гіперкар

Новий гіперкар хорватської компанії Rimac дебютує на Женевському автосалоні, який розпочнеться 8 березня. Це друга модель в лінійці бренду і вона буде потужніший 1224-сильного гіперкара Concept One.

Тизер майбутнього дебютанта хорватський бренд розмістив на своїй сторінці в Facebook. Коротке 23-секундне відео дозволило розглянути загальні риси безіменного купе. Ніякої технічної інформації про автомобіль компанія не надала, заявивши, що це буде абсолютно нова модель, яка «змінить правила гри в сегменті».

Очікується, що гіперкар зможе досягти продуктивності нового Tesla Roadster, але на відміну від Tesla буде пропонуватися тільки з фіксованою дахом. Більш детальну інформацію виробник надасть в Женеві.

За інформацією дистриб'ютора Rimac в Північній і Південній Америці, гіперкар надійде в продаж в 2018 році.

«Первісток» Rimac – купе Concept One оснащено чотирма електричними моторами сумарною потужністю 1224 к.с. Максимальний крутний момент – 1600 Нм. З місця до 100 км / год гіперкар розганяється за 2.5 с, швидкості 200 км / ч досягає за 6.2 с, а позначку 300 км / ч перетинає за 14.2 с. Максимальна швидкість моделі – 355 км / ч.

Tesla Roadster 2 оснащений трьома електродвигунами: одним на передній осі і двома – на задній. З місця до 96 км / год родстер розганяється за 1.9 с. Максимальна швидкість 402 км / ч. Запас ходу близько 1000 км.

Related