Rimac початку випробування безпілотників

Rimac Automobili опублікувала відео експериментального безпілотника, оснащеного розробленою фахівцями хорватської марки системою автономного управління.

Основою для безпілотників від Rimac Automobili став мінівен Renault Grand Scenic. Кожен з тестових автомобілів обладнаний обчислювальної платформою на базі штучного інтелекту і використовується для виконання певного завдання. На них інженери Rimac перевіряють роботу алгоритмів автопілота, здійснюють збір даних для подальшої оптимізації системи і налаштовують функцію «віртуального тренера». Першим її отримає електрогіперкар C_Two.

Представлений в ролику автономний автомобіль орієнтується на дорозі за допомогою шести радарів, восьми камер і дванадцяти ультразвукових датчиків. Крім цього безпілотник оснащений інерціальним вимірювальним блоком і високоточним GPS-приймачем. Протягом години система збирає і обробляє шість терабайт інформації, яка використовується для планування маршруту, розробки моделей сприйняття об'єктів і контролю фізичного стану водія.

Свою другою модель – C_Two – Rimac Automobili представила в березні поточного року в Женеві. Електрогіперкар укомплектований 1914 сильною силовою установкою і комплектом батарей ємністю 120 кВт · год. Запас ходу на олном заряді батареї становить 650 км (по циклу NEDC). Час заряду батареї до 80% ємності через систему швидкої зарядки 250 кВт – 30 хвилин. З місця до 96 км / ч гіперкар прискорюється за 1.86 с.

Хорвати планують оснастити C_Two власною системою автономного управління, функцією утримання в смузі руху, адаптивним круїз-контролем, системою моніторингу сліпих зон і системою запобігання зіткнень.

Джерело: Rimac

Related