Renault Trucks розкрила друге покоління електрогрузовіков

Компанія Renault Trucks представила друге покоління повністю електричних вантажівок Z.E: Renault Master Z.E., Renault Trucks D Z.E. і Renault Trucks D Wide Z.E., вантажопідйомністю від 3.5 до 26 тонн.

Першим на ринку з'явиться Renault Master Z.E., продажі якого стартують до кінця поточного року. Моделі Renault Trucks D і Renault Trucks D Wide Z.E., випуск яких налагодять на заводі Renault Trucks в Бленвіль-сюр-Орн у Франції, вийдуть на ринок в 2019 році.

Весь модельний ряд Z.E. призначений для використання в міських і приміських районах. Як кажуть в компанії, ці вантажівки є відмінним рішенням для великих міст, які відчувають проблеми із забрудненням повітря, оскільки не створюють шуму і можуть доставляти вантажі у вечірній і нічний час доби навіть в ті райони міста, де введені жорсткі обмеження на рух транспорту.

Електрогрузовік Renault Trucks Master Z.E. укомплектований електромотором потужністю 57 кВт (225 Нм) і літій-іонної батареї ємністю 33 кВт · год. Час повної зарядки батареї – 6 годин. Максимальна швидкість – 100 км / ч. Заявлений запас ходу по циклу NEDC – 200 км, в реальних умовах – до 120 км.

Лінійка Master Z.E. представлена ​​чотирма автофургонами і двома моделями з вантажною платформою. Вантажопідйомність моделі – 3.1 т. Вже у стандартній комплектації передбачена камера заднього виду, реверсивний радар і дзеркало широкого огляду.

Спеціально розроблена 16-тонна версія моделі Renault Trucks D Z.E. пристосована для транспортування вантажів в межах міста, в тому числі і тих, які вимагають контролю температурного режиму. Trucks D Z.E. буде пропонуватися в стандартній (4400 мм) і подовженою (5300 мм) версіях. Вантажівка укомплектований електромотором потужністю 185 кВт (425 Нм) і літій-іонною батареєю ємністю від 200 до 300 кВт · год. Трансмісія – двошвидкісний коробка передач. Запас ходу в залежності від комплектації та умов експлуатації – до 300 км.

Третій вантажівка – Renault Trucks D Wide Z.E. – вантажопідйомністю 26 тонн призначений для вивезення сміття буде пропонуватися в одному версії – з колісною базою 3900 мм. Вантажівка укомплектований двома електромоторами сумарною потужністю 370 кВт (850 Нм) і літій-іонної батареї ємністю 200 кВт · год. Трансмісія – та ж двухскоростная коробка передач. Запас ходу на одному заряді акумулятора в реальних умовах – до 200 км.

Час повної зарядки батарей Renault Trucks D Z.E. і Renault Trucks D Wide Z.E. через 150-кіловатний коннектор Combo CCS – 1 – 2 години. Від промислової розетки трехфахного струму (380 В, 32 А) 300-кіловатна батарея повністю заряджається за 12 годин.

Джерело: Renault

Related