Рідкісний гоночний Porsche продали за 5 мільйонів доларів

Британський аукціонний дім Bonhams продав Porsche 550A 1958 року випуску, що належав заводський гоночної команді німецького бренду. Новому власникові рідкісний автомобіль обійшовся в 5 170 000 доларів.

Всього таких автомобілів було випущено 40 штук. Спайдер Porsche 550A, проданий 18 січня поточного року, перемагав на гонці «1000 кілометрів Нюрбургринга», посідав друге місце в своєму класі на марафоні «24 години Ле-Мана» і десять раз брав участь в гонках раритетних автомобілів Mille Miglia Storica.

Автомобіль оснащений 137-сильним 1.5-літровою "четвіркою" з двома карбюраторами Weber, розвиваючої 145 Нм крутного моменту. Поєднується агрегат з чотириступінчастою механічною коробкою передач. Автомобіль укомплектований барабанними гальмами і незалежною підвіскою.

Приватну колекцію з дванадцяти унікальних Porsche 911: одинадцять в кузові 964 і один в кузові 930 в березні поточного року виставить на продаж аукціонний дім Sotheby's. Все що знаходяться в ній автомобілі доопрацьовані спеціальним підрозділом німецького бренду і є рідкісними Porsche.

Джерело: Motor

Related