Range Rover SV Coupe «розкрив» салон

Компанія Land Rover опублікувала фото інтер'єру спеціальної модифікації Range Rover – SV Coupe. Світовий дебют новинки відбудеться в березні поточного року на автошоу в Женеві.

Тридверний позашляховик, поява якого приурочено до 70-річчя бренду, створений в стилістиці оригінальної моделі Range Rover, який випускався з 1970 по 1981 рік. Представлені фото дозволяють оцінити розкішний салон з шкіряними білими сидіннями в першому ряду і темно-синіми в другому, оброблену деревом центральну консоль з алюмінієвими вставками і «дерев'яний» центральний тунель з окремим блоком управління клімат-контролем для пасажирів другого ряду.

В прес-релізі британського бренду сказано, що «Range Rover SV Coupe – це перший в світі повнорозмірний розкішний купеподібний позашляховик».

Range Rover 1970 года

«Land Rover створив розкішний позашляховик Range Rover майже 50 років тому. У запуску нового Range Rover SV Coupe ми запропонуємо клієнтам привабливу поєднання незрівнянної розкоші і рідкості », – сказав Джон Едвардс, директор Land Rover Special Operations (SVO), який побудував розкішну« трехдверку ».

Компанія планує випустити 999 екземплярів Range Rover SV Coupe. Збирати їх будуть вручну на потужностях заводського ательє компанії – Special Vehicle Operations в Уорікшір, Великобританія. Автомобіль буде поставлятися на всі світові ринки. Орієнтовна вартість – 200 000 фунтів стерлінгів.

Джерело: Land Rover

Related