PSA побудувала триколісний гібрид для поїздок в місті

PSA представила концепт триколісного транспортного засобу. Проект розроблений в рамках членства в фінансується Європейським Союзом консорціумі Efficient Urban Light Vehicle (EU-LIVE), до якого входять 12 компаній з шести країн.

Трицикл є частиною плану «Push-to-Pass» групи PSA з випуску нових типів «зелених» транспортних засобів для мегаполісів. При наявності водійського посвідчення на ньому можна виїхати і на автомагістраль.

Невеликі габаритні розміри (довжина – 2.4 м, ширина – 0.85 м) дозволять ефективно вирішувати проблеми з паркуванням, залишаючи транспортний засіб на самих вузьких паркувальних місцях. У PSA стверджують, що завдяки гідравлічній системі управління креном концептом також легко управляти як звичайним триколісним скутером. Він оснащений гібридною силовою установкою, що складається з бензинового двигуна потужністю 42 к.с., двох інтегрованих в колеса електромоторів і 48-вольтової акумуляторної батареї Samsung. Комбінований запас ходу – 300 км. З них 70 км трицикл може проїхати на електротязі. Розганяється триколісний гібрид до 130 км / ч.

Джерело: Carscoops

Related