PROSTOR дарує красу – Fishka дарує бали

Хороші новини для всіх, хто вважає, що зовнішня краса так само важлива, як і внутрішній світ. І при цьому любить отримувати подарунки. Відтепер накопичувати і списувати бали Fishka можна в мережі магазинів краси та догляду PROSTOR, яка налічує 280 магазинів в більш ніж 110 містах України. З жовтня компанія приєдналася до найбільшої коаліційної програми лояльності.

За кожну покупку клієнта будуть повернуті 3% від суми чека балами на карту Fishka. Списати накопичені бали на знижку можна за традиційною схемою: 1 бал – 1 копійка. Мінімальна сума для списання – 500 балів, тобто 5 грн. Таким чином, здійснюючи покупки і замовляючи послуги в мережі партнерів Fishka, можна легко накопичувати бали, а потім обмінювати їх на улюблені товари в магазинах PROSTOR.

Аналогічно навпаки: за покупки в магазинах краси накопичені бали можна обміняти на товари та послуги інших партнерів програми лояльності. Наприклад, заправляючи авто в мережі АЗК «ОККО», отриманими балами можна розрахуватися за косметику в PROSTOR, або купуючи необхідну побутову хімію додому і отримуючи за це бали, їх можна обміняти на новий гаджет в магазинах «АЛЛО». Адже Fishka – це мультіпартнерская програма винагород, яка об'єднує мережу АЗК «ОККО», супермаркети «Фуршет», магазини цифрової техніки «АЛЛО», Райффайзен Банк Аваль, страхову компанію «Універсальна», мережа «Аптека Доброго Дня» і «1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА» , сервіс замовлення автомобілів з водієм Uber, торгову мережу з продажу годинників «Дека» і багато інших.

«Гарний настрій починається з гармонії з собою і затишку в домі. Ми раді вітати в родині Fishka такого партнера як мережу PROSTOR, – коментує Ольга Семчук, начальник управління програми лояльності Fishka . – Ми любимо дивувати наших клієнтів приємними сюрпризами, тому впевнені, що в новому партнерстві вони знайдуть для себе ще більше приємних нагород і вигідних пропозицій ».

«Ми раді приєднатися до такої великої коаліційної програми лояльності. Адже тепер ми зможемо ще більше радувати наших українських жінок і їх сім'ї по всій Україні. Сподіваємося на довгу та плідну співпрацю з командою Fishka », – прокоментувала Надія Фоміна, директор з маркетингу мережі PROSTOR .

Додаткові переваги за покупки в мережі PROSTOR – це ще один доказ того, що Fishka залишається найзручнішою для споживача програмою лояльності в Україні, оскільки дозволяє максимально швидко накопичувати бали за придбані товари і послуги. Відповідно, за короткий час власник картки Fishka може зібрати у себе на рахунку достатню суму балів, щоб використовувати їх на вагому нагороду. Тільки за 2016 рік учасники програми в цілому отримали винагород більш ніж на 180 мільйонів гривень.

Related