Проблему затемнених стекол можна вирішити за допомогою подвійної тонування, виконаної своїми руками

 Автоматично прибирають тонування "width =" 550 "height =" 413 "/> 

<p class= Як це зроблено: за допомогою додатково встановленого скла з затемненням можна в лічені секунди« затонировать »автомобіль

Мабуть, кожен автовласник замислювався над тим, як би зробити так, щоб тонування зі стекол моментально зникала, а потім знову з'являлася. Таким чином, не довелося б платити штрафи за надто темні скла. Електронна тонування – це зручно і технологічно, але вона досить дорога і до кінця ще не дороблена. Рішення було знайдено – це «подвійна тонування». Даний варіант затемнення скла доступний кожному.

Однак слід зауважити, що автоматична подвійна тонування стосується тільки бічних стекол. Заднє скло залишиться з постійним затемненням. Не можна сказати, що це найкращий спосіб обійти заборону тонування, але він досить ефективний і цілком має право на існування.

На замітку

Подвійна тонування може бути застосована як до вітчизняних, так і до зарубіжних автомобілів. Головна перевага подвійний тонування полягає в можливості вибору між прозорими і тонованими стеклами, керуючи режимом прямо з салону.

Як зробити самостійно подвійну тонування

Подвійна тонування своїми руками починається з того, що Ви вирушаєте в магазин і купуєте комплект стекол на свою модель автомобіля. Необхідно також придбати електричні склопідйомники. Автовласники рекомендують для експериментів купити на розборках двері відповідної моделі і потренуватися на ній. Необхідно вирізати все з дверей і оглянути, як вона влаштована всередині.

Тепер необхідно в основний двері вкоротити вал, встановлений заводом для опускаючи стекол. Потім встановлюємо електросклопідйомники для додаткового скла. Тонуємо друге скло плівкою, але не з внутрішньої, а з зовнішнього боку. Далі, встановлюємо друге скло за першим і підключаємо до нього механізм підйомного пристрою. Збираємо механізм першого скла для опускання.

На другому склі з затемненням, по самому його краю, необхідно наклеїти додаткову вузьку стрічку, виготовлену з Маделін. Ця стрічка кріпиться для того, щоб стекла не їздили одне за одним і не терлися між собою. Можна наклеїти плівку з зовнішньої сторони нового скла, але це менш естетично.

Це треба знати

Електромеханічна частина підйомників у різних автомобілів принципово не відрізняється. Однак для того, щоб встановити додаткове скло своїми руками, необхідно володіти хоча б мінімальним досвідом розбирання та збирання дверей, а також установки і регулювання підйомних механізмів. Не варто братися за цю роботу, якщо у Вас не виходять простіші речі.

Суть подвійного тонування полягає в установці другого скла, яке буде затемнено. Це скло ходить паралельно основному склу. Процес монтажу може виглядати наступним чином:

  • наклеювання плівки на додаткове скло, яке повністю відповідає основному склу;
  • повне розбирання двері (зняття кнопкових панелей, ручки, дверний карти);
  • установка другого скла і перевірка його ходу;
  • монтаж електричного склопідіймача і його підключення через кнопкову панель;
  • збірка механічної частини склопідіймача;
  • тестування роботи склопідйомників зі знятими дверними картами;
  • збірка двері.

Ще один спосіб підготуватися до самостійної установці автоматичної тонування – подивитися, як виглядає готовий варіант на власні очі. Сьогодні багато у кого в машині є подвійна тонування. Напевно і серед ваших знайомих знайдуться такі. Якщо вони надумають розібрати двері, щоб змастити механізми, то в цьому можна взяти участь особисто.

Але повірте, зовсім не обов'язково тренуватися на старих дверей, взятої з розбирання, або вивчати роботу вже діючої подвійної тонування. Почніть потихеньку розбирати двері свого автомобіля і переконайтеся, що нічого складного в ній немає. І нехай Вас не лякають джгути проводів, що підходять до кнопкової панелі. Вам знадобиться тільки два дроти, які подають струм 12 В.

На замітку

Не використовуйте додаткове скло через сигналізацію з функцією закривання вікон. Краще мати можливість залишати тонування в нижньому положенні, тому що це може в певних ситуаціях стати в нагоді.

Яку плівку вибрати?

Оскільки автоматичну тонування в будь-який момент можна опустити, то ніхто не стане обклеювати додаткове скло дозволеної плівкою. Власне для того і призначений прибиране скло, щоб при необхідності закритися від сторонніх поглядів. Наприклад, якщо Ви залишаєте автомобіль, то піднімаєте темні скла, і в салон вже не заглянути.

Автолюбителі, які вже мали досвід експлуатації подвійний тонування, рекомендують використовувати темні плівки, аж до найбільш непрозорих. У нічний час тонування опускається, тому проблем з оглядом не буде. Зате на яскравому сонці салон не стане вигоряти, до того ж темні плівки будуть частково компенсувати недолік тонування заднього скла.

Чи дозволено друге скло з тонуванням?

В юриспруденції, як відомо, закони не трактуються двояко. Все, що не заборонено, відповідно дозволяється. Ніхто не може оштрафувати автовласника за обладнання автомобіля другим затемненим склом, оскільки жодним законом і навіть підзаконним актом наявність другого скла не забороняється. Порушенням є їзда з затоновані стеклами, прозорість яких менше дозволеної.

Додаткове темне скло в автомобілі можна пояснити не лише бажанням порушувати. Можливо автовласник піднімає тонування, коли залишає машину на відкритій стоянці, щоб не вигоряв і не нагрівався салон. Зрештою, хтось не хоче, щоб в машину заглядали, коли вона стоїть де-небудь без нагляду. І таких причин набереться багато!

Інша справа, якщо водія зупинять, а тоновані стекла не опущені. Тоді доведеться платити штраф. Не варто сперечатися з інспекторами, і тим більше показувати «фокуси» з подвійним склом. Якщо скло в момент зупинки було піднято, значить, водій однозначно є порушником, а саме порушення може бути зафіксовано відеокамерою.

 При опущеному затемненому склі автомобіль може виглядати, як з заводу "width =" 550 "height =" 413 "/> </p>
</p>
<h2> Плюси і мінуси подвійної тонування </h2>
<p> Істотним недоліком подвійний тонування є неможливість до кінця опустити скло встановлене заводом. Однак, незаперечним плюсом є швидке приведення стекол у відповідність з ГОСТ і поліпшення видимості в похмуру погоду. </p>
<p> Також варто відзначити, що подвійна тонування своїми руками полягає не вимагає складного обладнання. Всі інструменти ті ж, що і при при звичайній одинарної тонування плюс набір викруток та ключів. Наклеювання плівки виробляється за допомогою мильного розчину, а зморшки і міхури розгладжуються силіконовим скребком. </p>
</p>
<h3> Цікаве відео: як виглядає і працює автоматична подвійна тонування </h3>
<p> <iframe src=

Related