Прем'єр-міністр пообіцяв «Не репресувати» водіїв нерозмитнених автомобілів

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив під час години запитань до уряду у Верховній Раді, що переговорить з керівництвом Нацполіціі, щоб вони «не чіпали »водіїв нерозмитнених автомобілів до законодавчого врегулювання ситуації з такими машинами. Разом з цим глава уряду попросив протестувальників «евробляхеров» вести себе цивілізовано.

«Ніяких репресій бути не може. Я в цьому впевнений … І тому я сьогодні проведу розмову і з Національною поліцією, і з ким необхідно, щоб до врегулювання законодавства ніхто не кошмар людей в цьому питанні », – прокоментував Володимир Гройсман вимога протестуючих водіїв нерозмитнених автомобілів скасувати постанову Кабміну, яким поліція отримала доступ до бази даних митниці. Трансляція ранкового засідання Верховної Ради велася в прямому ефірі.

«Однак я хочу звернутися до всіх протестуючих, ви повинні вести себе цивілізовано. Тут, в цьому залі (Верховної Ради, прим. Ред.) Немає ваших ворогів. І в будинку уряду немає ваших ворогів. Ми (уряд) розуміємо проблему і намагаємося її вирішити … Ви ведете дискусії в парламентських комітеті, але перетинати межу нормальних відносин неприпустимо … Вас ніхто не буде принижувати, але і ви не маєте права принижувати депутатів або кого-небудь іншого », – також звернувся до протестуючих глава уряду.

Відзначимо, що урядовий квартал в Києві вже третій день заблокований протестувальниками водіями нерозмитнених автомобілів. Основні вимоги: внести до порядку денного законопроекти №8487 і 8488 про лібералізацію ввезення машин в Україну, а також скасувати постанову Кабміну №479 «Про реалізацію експериментального проекту для створення умов неможливості ухилення від сплати митних платежів». Перший пункт депутати сьогодні виконали – Верховна Рада прийняла в першому читанні вищевказані проекти законів. Але з другим вимогою Володимир Гройсман не погодився. Більш того, прем'єр заявив про необхідність посилення контролю за дотриманням законів на митницях.

Фото під заголовком: bigmir.net

Related