Представлений MG 6 другого покоління

Британський бренд MG, що належить китайській автомобілебудівній компанії SAIC, представив модель 6 нового покоління. П'ятидверний ліфтбек оснастили мультимедійною системою з можливістю виходу в інтернет.

MG 6 другого покоління – остання модель лінійки, випуск якої почався ще в 2009 році. Новинка зберегла первісний форм-фактор – п'ятидверний середньорозмірний ліфтбек з містким салоном. Дизайн екстер'єру «шістки» відкорегований за прикладом нового кросовера MG ZS, тоді як інтер'єр зберіг стилістику попередньої версії моделі. Втім, є у другого покоління і особливості. Наприклад, «турбіни» бічних дефлекторів і мультимедійна система компанії Zebra з голосовим управлінням, інтерактивними картами, а також можливістю виходу в інтернет.

За габаритами MG6 другого покоління перевершив попередника практично за всіма параметрами. Колісна база моделі – 2715 мм (+10 мм), довжина – 4695 мм (+42 мм), ширина – 1848 мм (+ 21 мм). Дещо менше новий ліфтбек тільки по висоті – тисяча чотиреста шістьдесят два мм (-16 мм).

В моторної лінійки новинки поки тільки один мотор – бензинова 1.5-літрова 169-сильна «турбочетверка», що працює в парі з шестиступінчастою механічною коробкою передач або семідіапазонний «роботом» з двома зчепленнями. Колишній 1.8-літровий двигун (133 або 160 к.с.) відправлений на «пенсію» разом з попереднім поколінням лифтбека.

В перелік опцій нового MG 6 додано двоколірна обробка салону з декоративними вставками «під карбон», електронний гальмо стоянки, система динамічної стабілізації, запуск двигуна кнопкою і Bluetooth-модуль для підключення зовнішніх пристроїв.

Поки представлена ​​тільки китайська версія нового MG 6. Чи буде новинка продаватися в Європі – не повідомляється. На історичній батьківщині бренду MG у Великобританії «шістку» зняли з продажу ще в минулому році, хоча там модель і встигла пережити мінімальний фейсліфтінг. Крім цього в 2016 році MG Cars зупинила виробництво машин на підприємстві в околицях Бірмінгема. Тепер всі машини поширюються безпосереднього з Китаю.

Джерело: Motor

Related