Позашляховик Nissan Armada пристосували для екстремального туризму

Компанія Nissan представила «гірську» версію позашляховика Armada – Mountain Patrol. Дебют екстремального позашляховика для любителів подорожей і активного відпочинку відбувся на виставці Overland Expo WEST в Арізоні.

В створенні Nissan Armada Mountain Patrol взяли участь клієнти і фанати японської марки, які протягом трьох тижнів голосували за кілька елементів майбутнього позашляховика – шини, тент на дах і вінілову плівку, прикрасити його кузов. Тепер прийшов час оцінити результат спільної творчості.

Побудований в єдиному екземплярі Mountain Patrol отримав посилені пороги, сталеві бампери, ліфтованную внедорожную підвіску, випускну систему Magnaflow, додаткову оптику і 17-дюймові колісні диски з покришками Nitto Ridge Grapplers. На двері багажного відділення з'явилося запасне колесо, а спереду – «кенгурятник» з лебідкою.

На даху восьмимісцевого позашляховика встановили багажник, де можна розмітити чотиримісний намет, а в салоні – цілий ряд обладнання, починаючи зі спеціалізованою навігаційної системи Lowrance і радіостанції і закінчуючи морозильною камерою і ящиками для зберігання «дріб'язку». Є в списку оснащення та інші корисні предмети. Наприклад, лопата, рейковий домкрат Hi-Lift, каністри для палива, сходи, що складаються стільці і Санді-траки.

Під капотом у «гірського» позашляховика 390-сильний 5.6-літровий мотор V8, що працює в парі з семиступінчастою автоматичною коробкою передач. Після шоу в Флагстафе ексклюзивний Nissan Armada Mountain Patrol відправиться в подорож, і протягом року буде брати участь в різних виставках і рекламних акціях.

Джерело: Nissan

Related