Поява «зарядженої» версії Jaguar I-Pace під питанням

В Jaguar розглядають можливість появи «зарядженої» версії електричного кросовера I-Pace. У компанії вважають, що електрокар виявиться занадто потужним для «непідготовленого водія», оскільки з місця до 96 км / год зможе розганятися за 1,8 секунди.

Як повідомляє Autocar з посиланням на директора JLR зі стратегічного планування Ханно Кірнер, замість «зарядженої» версії Jaguar I-Pace компанія може розробити внедорожную (SVX ) або розкішну (SVA) модифікацію. «Так, ми можемо зробити розгін до сотні за 1.8 с. Це хороший заголовок, але коли після одного або двох стартів у вас очі вилізуть з орбіт, ви навряд чи захочете повторити дану вправу », – сказав він в інтерв'ю виданню.

Кірнер впевнений, що найголовніше для автомобіля це керованість і ідеальний розподіл ваги по осях (50:50), і якщо «заряджений» Jaguar I-Pace все ж з'явиться, звертатися з ним доведеться дуже обережно. «Мене турбує, що крутний момент і потужність будуть занадто високими для непідготовленого водія. Можливо, нам доведеться використовувати будь-які обмеження, наприклад, знизити віддачу силової установки поки власник автомобіля не пройде відповідне навчання », – додав він.

Цілком ймовірно, розробка I-Pace SVA вже схвалена. Ця версія кросовера з'явиться після прем'єри електричного флагмана Jaguar XJ, який повинен вийти до 2019 року.

Related