Porsche випустить купеподібний Cayenne

У Porche Cayenne з'явиться купеподібний «побратим» – конкурент BMW X6, Audi Q8 і Mercedes-Benz GLE Coupe. Новинку випустять в 2019 році.

Про це видання Autocar написало з посиланням на власні джерела в Porsche. На появу з модельній лінійці марки нового кросовера головний виконавчий директор компанії Олівер Блюм натякнув в одному з інтерв'ю виданню в минулому році. Тоді він сказав, що новий п'ятидверний купеподібний кросовер буде заснований на Cayenne третього покоління. Розділять кросовери і виробничу лінію на заводі Porsche в Лейпцигу, Німеччина.

Від базового Cayenne новому кросоверу дістанеться передня частина. Єдина відмінність – інший передній бампер. Все, що за середньою стійкою буде іншим: двері, ліхтарі і нахил задніх стійок. За словами Блюма, в профіль новий кросовер буде нагадувати ліфтбек Porsche Panamera другого покоління.

Так на думку художника журналу Autocar буде виглядати «купе-кросовер» на базі Porsche Cayenne

Porsche планує позиціонувати нову модель, як спортивну. Саме тому моторну гамму складуть найпотужніші бензинові мотори: 440-сильний V6 2.9 з двома турбінами і 550-сильний V8 4.0 з двома турбінами. Дизельних версій у нового кросовера не буде.

Старт продажів кросовера очікується в четвертому кварталі 2019 року. У тому ж році на ринок вийдуть і його потенційні конкуренти – BMW X6 або Mercedes-Benz GLE Coupe.

Related