Porsche відродила Speedster в новому концепті

Фахівці гоночного підрозділу Porsche Motorsport побудували відкритий спорткар Porsche 911 Speedster. Ретро-концепт підготовлений до 70-річного ювілею споркаров марки, який Porsche відзначає в цьому році.

Porsche 911 Speedster побудований з кузовом серійної моделі Porsche 911 Carrera 4 Cabriolet з розширеними задніми арками. Йому вкоротили рамку лобового скла, зменшили бічні стекла, прибрали сидіння другого ряду, а що утворився за сидіннями першого ряду простір накрили вуглепластиковою дахом з вбудованим аеродинамічним дефлектором з плексигласу. Захиститися від дощу і вітру водій і пасажир ретро-спідстера зможуть за допомогою тимчасового захисту, яка встановлюється вручну і фіксується за допомогою звичайних кнопок. Частина кузовних елементів шоу-кара виготовлена ​​з карбону – це крила і кришки капота і багажника. Корпуси дзеркал і кришка бензобака, як і годиться моделі з п'ятдесятих – з металу. Шоу-кар оснастили титанової випускною системою і 21-дюймовими колісними дисками Fuchs з кріпленням центральною гайкою.

Кузов концепту отримав двобарвне забарвлення, а на дверях красуються «ювілейні» номери. Оформлення інтер'єру, за винятком каркасів сидінь (у концепту вони з вуглепластика) і зниклих за непотрібністю кондиціонера, медіасистеми і кнопок на кермі, залишилося колишнім.

Вся технічна начинка і шасі дісталися ретро-Спідстер від дорожнього купе Porsche 911 GT3. Шоу-кар укомплектований чотирилітровим «атмосферником» потужністю 500 к.с. і шестиступінчастою механічною коробкою передач, що передає тягу на задню вісь.

Поки ювілейний Porsche 911 Speedster виготовлений в одному екземплярі, але надалі компанія може почати дрібносерійне виробництво моделі.

Джерело: Porsche

Related