Porsche інтегрують свої автомобілі в «розумний будинок»

Porsche запускає проект з інтеграції своїх автомобілів в систему «розумний будинок». Партнерами Porsche Digital в цьому проекті виступить спеціалізується на рішеннях для «розумного будинку» стартап home-iX, заснований вихідцями з Porsche.

Технології «розумного будинку» передбачають централізоване, в тому числі і віддалене, управління різними побутовими приладами. Створення інтерфейсу для подібних маніпуляцій з автомобілів Porsche і є метою спільного проекту.

Володіючи міноритарним пакетом акцій стартапу, Porsche не може безпосередньо управляти компанією, але надасть її співробітникам офіс і буде курирувати роботу. Першим етапом стане пошук конкретних рішень з інтеграції автомобіля і вдома, які дозволять змінювати налаштування системи кондиціонування або опалення, контролювати роботу охоронної системи і вмикати освітлення зі штатного мультимедійного пристрою автомобіля. Наявність інтелектуальної зв'язку між будинком і автомобілем дозволить вирішити і таку проблему, як зарядка електрокара, максимально оптимізувавши цей процес.

Новаторським буде і перший серійний електромобіль німецького бренду, концепт якого відомий під назвою Mission E. Оновлення встановленого в ньому софта, включаючи настройки силового агрегату, буде відбуватися «по повітрю».

Джерело: Drive

Related