Пікапи Isuzu D-Max почнуть збирати в Україні

Офіційний дистриб'ютор автомобілів Isuzu в Україні – компанія «Комтранскомплект» планує почати випуск пікапів D-Max. Збірку налагодять на одному з підприємств в Черкасах.

У 2017 році компанія «Комтранскомплект» завезла в Україну готовий пікап D-Max, сертифікувала його, а також випробувала на українських дорогах. За оцінкою дистриб'ютора японського бренду, на нашому ринку є інтерес і ринкова частка для моделі. При цьому локальний випуск дозволить знизити вартість пікапа і тим самим зробити більш привабливим для потенційних клієнтів. Як повідомив Автоконсалтинг, збірка почнеться в 2018 році. Крім стандартних автомобілів, на базі Isuzu D-Max планується виготовлення різних спецавтомобілів.

Пікап Isuzu D-Max оснащується 2.5-літровим турбодизелем потужністю 163 к.с. (400 Н · м), механічною або автоматичною шестістукой і системою повного приводу з жорстко переднім мостом. Вантажопідйомність в залежності від модифікації становить 1080-1165 кг. Автомобіль представлений в кузові з одинарної, полуторної і здвоєною (на 5 осіб) кабіною. Дорожній просвіт становить 225 мм.

У вересні 2015 року 38 пікапів Isuzu D-Max були передані в автопарк полицеских підрозділів Волинської області. Закупівлю нових машин для поліції тоді профінансував Євросоюз в рамках програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна.

Related