Пікап Ford F-150 отримав дизельний мотор

Європейське відділення компанії Ford випустив новий дизельний мотор Power Stroke V6 для продається в Північній Америці пікапа F-150.

Агрегат, яким будуть комплектуватися пікапи Ford F-150 для американського ринку, зібрали на заводі автовиробника в Великобританії (м Дагенхам). Це найпотужніший двигун з усіх встановлених на дизельні пікапи в цьому сегменті. Розвиваючи піковий момент на 1750 об / хв, новий мотор дозволяє F-150 тягти причіп масою 5171 кг і перевозити в кузові 916 кг вантажу. Витрата палива на трасі складе 7.8 літра на 100 км.

Використання в конструкції двигуна стали і сірого чавуну дозволило зробити його більш легким. Мотор з безпосереднім уприскуванням оснащений турбокомпресором із змінною геометрією. Калібрування дизельних форсунок дозволило зробити його роботу м'якше і тихіше, а також зменшити показник шкідливих викидів. Підвищенню паливної ефективності та зменшення шкідливих викидів сприяє і спеціально відкалібрована 10-ступінчаста автоматична трансмісія SelectShift і Auto Start-Stop.

Завод в британському місті Дагенхаме є найбільшим в світі заводом Ford з виробництва дизельних моторів. Тут працюють майже три тисячі чоловік. У минулому році на підприємстві було зібрано 800 тисяч двигунів, в тому числі 2- і 1,5-літрові EcoBlue.

Джерело: Ford

Related