Перший старий Tesla Model 3 виставили на продаж

Перший Tesla Model 3 виставлений на продаж. Щасливчик, який опинився одним з перших в списку більш ніж з 400 тисяч чоловік, вирішив продати його за 150 тисяч доларів.

Автомобіль з VIN # 209 був виставлений на продаж на сайті Craigslist минулої ночі в Санта-Крус, Каліфорнія. В оголошенні йдеться, що це перший старий автомобіль Tesla Model 3, виставлений на продаж. Пробіг авто трохи більше 3200 км. Електрокар з просторим салоном, оснащений аудіосистемою, панорамним скляним дахом і шинами Aero. Запас ходу – 500 км. На думку продавця, це унікальна можливість стати, власником автомобіля майбутнього, яка є одним з 400 тисяч претендентів.

В кінці оголошення продавець, який опинився співробітником Tesla, похвалив рівень обробки і підгонки всіх деталей і написав, що ні за що не розлучився б з ним, якби ні «унікальне обставина».

Саме співробітники компанії отримують Model 3 на даний момент. Поставки клієнтам почнуться тільки в кінці жовтня.

Незважаючи на те, що компанія чітко визначила цінові рамки, вказавши, що Model 3 не може бути продана дорожче, ніж її початкова ціна, продавець вказав суму в 4 рази перевищує базову, і майже в 3 рази ринкову вартість електрокара ($ 56 000).

Related