Перший Rolls-Royce Phantom нового покоління продадуть на благодійному аукціоні

Перший серійний Rolls-Royce Phantom восьмого покоління буде проданий на аукціоні в рамках Фестивалю зимових вин в американському місті Нейплс. Виручені кошти компанія має намір передати на благодійність.

Захід відбудеться 26-28 січня 2018 року на курорті Ritz-Carlton Golf Resort у Флориді. Кузов спеціально підготовленого до аукціону автомобіля пофарбували в особливий відтінок Belladonna Purple (темно-фіолетовий). У першого серійного зразка білий салон, а на порогах встановлені особливі пам'ятні таблички, що підкреслюють його унікальність.

Крім самого автомобіля покупець отримає можливість взяти участь в ювілейному заході ROBB Report Car of the Year, в якому беруть участь представники суддівської колегії «Автомобіль року». Власнику дістанеться шестилітрова пляшка вина з вигравіруваним на ній значком Rolls-Royce, підготовлена ​​спеціально до аукціону виноробнею Alpha Omega з каліфорнійської долини Напа. Лот також включає 12-місячне членство в Wine-Club Alpha Omega, можливість відвідати винний завод Alpha Omega і особисту винну карту.

Rolls-Royce Phantom нового покоління дебютував влітку поточного року на виставці The Great Eight Phantoms в Лондоні. Автомобіль отримав адаптивну пневматичну підвіску, повнокероване шасі і 6.75-літровий 12-циліндровий твін-турбо мотор (571 л.с., 900 Нм). Трансмісія – восьмиступінчастою автомат.

Офіційні продажі восьмого покоління Rolls-Royce Phantom почнуться в 2018 році.

Джерело: Rolls-Royce

Related