Перший електрокар Infiniti отримає спеціально розроблене шасі

Концепт першого електричного Infiniti покажуть на автосалоні в Детройті в січні 2018 року, вже в 2019 році автомобіль запустять в серію.

Як повідомив віце-президент по дизайну Nissan Альфонсо Альбайса, новинку будуть будувати на платформі Nissan Leaf або електрифікувати одну з наявних моделей. Це буде абсолютно новий автомобіль на новому шасі.

Раніше про появу електрокара Autocar розповів бос Infiniti Роланд Крюгер. Назвавши проект «дуже хорошим», він сказав, що прототип вже пройшов випробування. Крюгер додав, що важливо, щоб електромобіль підтримував цінності і керованість Infiniti. «Ми хочемо, щоб у нього був унікальний досвід водіння Infiniti», – сказав бос японської компанії.

Так в кінці серпня, на автомобільній тижня в Монтереї, Infiniti показала концепт-кар Prototype 9, оснащений 150-сильним електричним двигуном, що розвиває 320 Н · м крутного моменту. Дизайн заднеприводного прототипу виконаний в стилістиці гоночних автомобілів 1940-х. До 100 км / год він розганяється за 5.5 секунд.

Раніше, в квітні 2012 року, японський виробник показав гібридний концепт Emerg-E (на фото під заголовком), серійна версія якого повинна була з'явитися в 2014 році. Гібрид був оснащений 402-сильним силовим агрегатом з двома електромоторами і літій-іонний акумулятор ємністю 24 кВт · год. Від 0 до 100 км / год концепт розганявся всього за 4 секунди.

Related