Підрозділ Renault Sport підготувало лінійку аксесуарів для хот-хетча Clio RS

Спортивне підрозділ Renault представило пакет доопрацювань для «гарячого» хетчбека Clio RS – RS Performance. Крім унікальних елементів дизайну, хот-хетч отримав ряд технічних рішень, які підвищать його спортивні можливості.

В пакет доопрацювань увійшов аеродинамічний обвіс в стилістиці хардкорного концепту Clio RS16, представленого навесні 2016 року, але так і не отримав серійного продовження. До нього увійшли розширювачі колісних арок і масивне заднє антикрило. Всього буде випущено 250 таких комплектів.

Доповнить агресивний образ хетчбека набір легкосплавних колісних дисків Turini в глянцево-чорному або червоному кольорі. У салоні можна встановити спортивні сидіння з вуглепластиковим каркасом. Також пакет передбачає спеціальну настройку підвіски, установку іншої гальмівної і гоночної вихлопної систем.

Надалі елементи пакету RS Performance будуть доступні і для хетчбека Megane RS. Крім того, Renault Sport пропонує брендований гаражний інструмент – інструментальні візки, домкрати, динамометричні ключі, набори ключів і фарбувальні пістолети, і все це обмеженим тиражем.

Хот-хетч Renault Clio RS нинішнього покоління укомплектований 1.6-літрової «турбочетвіркою», развівающкй 200 к.с. в звичайній версії і 220 к.с. в версії Trophy. Трансмісія – 6-ступінчастий «робот» EDC з двома зчепленнями і підрульовими перемикачами.

Джерело: Renault

Related