Panasonic кинула виклик Bosch в сфері автомобільних автопілотів

Panasonic представить власний автопілот на початку 2022 року. Система автоматичного пілотування японської корпорації забезпечить автономне керування транспортними засобами на низьких і середніх швидкостях, а також паркування.

Як повідомляє Reuters, днями компанія оголосила про активізацію робіт в області високотехнологічних рішень і намір потіснити Bosch і Continental AG – двох найбільших гравців в цьому сегменті ринку.

«Ми поки відстаємо від конкурентів, – зазначив Сеїті Гото, керівник напрямку візуальних і сенсорних технологій R & D-центру автомобільного підрозділу Panasonic. – Однак створені нами електронні компоненти для інтелектуальної обробки зображень і звукової локації, укупі з багатим досвідом у виробництві телевізійної та відеотехніки, дають нам серйозні переваги ». Підрозділ було створено в квітні поточного року. В команду увійшли 350 провідних інженерів корпорації, які займалися розробками в різних областях.

Розробки для автомобільної промисловості в компанії вважають одним з найбільш перспективних напрямків власного бізнесу, і розраховують до березня 2022 року збільшить прибутки до 2.5 трильйонів ієн (на березень поточного року сума складаючи 1.3 трильйона ієн). Зайняти лідируючі позиції в цьому сегменті Panasonic допоможе поглинання іспанської компанії Ficosa International SA, що займається виробництвом автокомплектуючих.

Related