Pagani Zonda розписали вручну

Художниця Шалемар Шарбатлі з Саудівської Аравії вручну розфарбувала суперкар Pagani Zonda. Кузов автомобіля демонструє широку гаму відтінків натуральної шкіри, яку пропонує клієнтам Туринська фабрика Foglizzo.

Свої роботи художниця називає «Рухається мистецтво». Частиною такого мистецтва став і Pagani Zonda. На передній частині суперкара Шарбатлі використовувала поєднання різних відтінків синього, зеленого і фіолетового кольорів, пасажирська сторона пофарбована в теплі тони, водійська – в більш холодні. На задній частині кузова всі ці кольори переплелися і створили хитромудрий малюнок. Нинішній арт-кар – це не єдина подібна робота художниці. Раніше в Луврі виставлявся розфарбований Шарбатлі автомобіль Porsche.

Суперкар Pagani Zonda випускався з 1999 по 2013 рік. Крапку в історії моделі повинен був поставити 800-сильний болід Pagani Zonda Revolucion, випущений тиражем в п'ять одиниць. Але час від часу Zonda нагадує про себе. У серпні 2017 року на конкурсі елегантності в Пеббл-Біч була представлена ​​спеціальна модифікація суперкара – Zonda HP Barchetta, створена засновником бренду Pagani Гораціо Пагані.

Джерело: Motor

Related