Особливий Ford Mustang присвятили автомобілю з фільму

Компанія Ford привезла в Детройт особливу версію купе Mustang – Bullit, створену до 50-річного ювілею фільму «Булліт» зі Стівом МакКуїном в головній ролі. Автомобіль представила внучка актора.

Купе Mustang Bullit оснащується 5.0-літровим атмосферним мотором V8, віддача якого збільшена з 466 к.с. до 482 к.с. (569 Нм). Агрегат поєднується з 6-ступінчастою механічною коробкою передач. Максимальна швидкість двухдверкі – 262 км / ч. Спеціальна версія купе укомплектована перенастроєним активним вихлопом, впускним колектором від «зарядженого» Shelby GT350 c 87-міліметровими дросельними заслінками і новим блоком управління двигуном.

У списку оснащення «Мустанга» оброблене шкірою рульове колесо з підігрівом, 12-дюймова «приборка» з унікальним дизайном, спортивні сидіння Recaro, нова аудіосистема, адаптивна підвіска MagneRide, гальма Brembo з червоними супортами і 19-дюймові колісні диски.

Скільки буде коштувати особлива версія Ford Mustang Bullit і коли з'явиться в продажу, в компанії не уточнили.

Створене півстоліття тому (в 1968 р) купе є одним з найвідоміших автомобілів у світі. Mustang Bullit займає 21 місце в Національному історичному реєстрі транспортних засобів Америки, куди автомобіль був занесений за рішенням Асоціацією історичних транспортних засобів (HVA).

З 1974 року знаменитий «кіношний» Bullit належить родині Шона Кирнан з Нешвілла (штат Теннессі). Через три роки Стів Маккуїн хотів викупити автомобіль у батьків Шона, але він так і не отримав відповіді.

Насправді в зйомках знімалися два Mustang Bullit. Один з них використовувався для трюків. Нещодавно «сильно пошкоджений« стрибучий автомобіль »був виявлений в Мексиці. На другому, що належить сімейству Шона Кирнан, Маккуїн ганяв у всіх інших сценах. Пробіг автомобіля в 1981 році, коли і народився нинішній власник, становив 74 029 км.

Дізнатися більше про легендарного купе можна з документального фільму HVA під назвою «Маленькі п'єси: нерозкрита історія Mustang Bullit», прем'єра якого відбудеться в цьому році. Після прем'єри «Мустанг» відправиться в тур.

Джерело: Ford

Related