Опублікована травнева статистика продажів нових легкових автомобілів

Асоціація «Укравтопром» підвела підсумки травня: український автопарк збільшився на 6.8 тисяч нових легкових автомобілів. Найчастіше купували «Тойоти», а бестселером місяці став «дізельгейтний» Audi A3. Цю модель вибрали 264 українця.

За даними асоціації, в порівнянні з травнем 2017 року попит на нові легкові автомобілі в Україні зріс на 4%. При цьому як і місяцем раніше було куплено 6 800 авто.

незмінним лідером рейтингу популярності осталасьToyota. Цю позицію марка займає кілька місяців поспіль. У травні свої перші українські номери отримали 850 автомобілів марки, при цьому щодо показника річної давності попит зменшився на 4%.

Друга позиція збереглася за Renault. У травні українці купили 751 автомобіль цієї марки, ніж допомогли французам поліпшити свій торішній результат на 6%.

Набагато успішніше виявився Hyundai. Результат річної давності марці вдалося поліпшити на 52%. За даними «УкрАвтопрому», в звітному місяці на первинний облік було поставлено 504 автомобіля Hyundai.

На четвертій позиції з результатом 411 реєстрацій розмістився Volkswagen. У порівнянні з травнем минулого року попит на автомобілі марки виріс на 3%.

Замикає п'ятірку лідерів Škoda – 384 авто. У порівнянні з результатом річної давності падіння попиту на чеські машини склало 30%.

Джерело: Укравтопром

Related