Опубліковані фотографії нового BMW X5 G05

Перші фірмові фото кросовера BMW X5 четвертого покоління просочилися в мережу до офіційної прем'єри. Дебют нового кросовера очікується найближчим часом.

Фото нового кросовера опублікувало видання Авторевю. На «тілі» новинки немає жодного шматочка камуфляжу, що дозволило побачити явну схожість з молодшим кросовером X3 нової генерації. У автомобілів однакової форми оптика, вертикальні вставки з вбудованими смужками протитуманних фар по краях переднього бампера і така ж велика фірмова решітка радіатора, але у Х5 зі зрослими «ніздрями». Задня оптика розроблена в стилістиці моделі X4, така ж тонка і впізнавана. Інтер'єр кросовера буде оформлений в новому стилі марки.

BMW X5 четвертого покоління побудований на новій модульній платформі CLAR і оснащений пневматичною підвіскою всіх коліс. Офіційної інформації про силові агрегати немає. Імовірно, моторну гамму кросовера складуть бензинові і дизельні мотори. Прихильники бензинових агрегатів зможуть вибирати з дволітровій «турбочетверкі» (252 к.с.) і трилітрової рядної «шістки» (340 к.с.), дизельних – з дволітровій «турбочетверкі» (231 к.с.) і трилітрових «шісток» потужністю 265-320 к.с. Для версії X5 M передбачений 4.4-літровий агрегат V8 в декількох варіантах потужності (від 462 до 600 к.с.). Також очікується поява, щонайменше, двох гібридних модифікацій.

Офіційна інформація про BMW X5 четвертого покоління з'явиться найближчим часом.

Related