Opel пропустить Женевський автосалон

Opel пропустить Женевське автошоу в березні. На вимогу нового власника, PSA Group, компанія повинна скоротити витрати і вже найближчим часом вийти на прибуток.

В минулому році компанія Opel представила сім нових автомобілів, в тому числі кросовери Grandland X і Crossland X. На цей рік ніяких масштабних оновлень і презентацій новинок німецький автовиробник не має запланував, як і британський бренд Vauxhall, також перейшов у власність PSA в серпні 2017 року. Це і стало причиною їх відсутності на Женевському автосалоні в березні поточного року. За словами представника PSA, «автошоу – це лише один з багатьох маркетингових інструментів і якщо нового продукту немає, то брендів там не буде». Бути присутнім на автосалоні в Женеві будуть Peugeot і Citroen, в той час як преміальне підрозділ Citroen – DS, березневе захід пропустить.

В останні роки автовиробники все частіше відмовляються від участі в автошоу на користь власних заходів, фестивалів швидкості, конкурсів елегантності або технологічних виставок, таких як CES в Лас-Вегасі.

До цього року ніхто з великих автовиробників не відмовлявся від участі в Женевському автошоу. Тоді як в 2016 році Ford, Volvo і Mazda не брали участь в автошоу в Парижі, а в 2017 році автосалон у Франкфурті пройшов без Peugeot, DS, Nissan, Fiat, Volvo і Jeep.

Як заявив представник Opel німецькій інформаційній агенції DPA, компанія зосередиться на власних події і буде з'являтися на автосалонах, коли для цього «є хороші ділові і маркетингові причини».

Бізнес-план PSA з розвитку Opel спрямований на досягнення 2-відсоткового прибутку до 2020 року, в основному за рахунок підвищення ефективності та скорочення витрат. PSA вже скоротила робочий час на німецьких заводах Opel, а також робочі місця на заводі, що належить їй автомобільної фірми Vauxhall у Великобританії.

Джерело: Automotive News

Related