Opel представив план розвитку в складі PSA Group

Компанії Opel і Vauxhall, недавно ввійшли до складу PSA Group, оголосили стратегічний план розвитку на найближчі роки. Документ під назвою PACE! передбачає зниження собівартості автомобілів, збільшення кількості електрокарів і гібридів, підвищення прибутковості підприємств і ряд інших амбітних цілей.

Всі зазначені в плані розвитку заходи спрямовані підвищення конкурентоспроможності та прибутковості німецького і британського брендів, ще до 1 серпня поточного року входили до складу General Motors. Так згідно PACE !, до 2020 року операційна маржа Opel і Vauxhall має зрости на 2%, а до 2026 року – на 6%. У PSA планують створити прибуткову бізнес-модель, яка дозволить Opel і Vauxhall стати європейськими лідерами у виробництві екологічно чистих автомобілів.

Opel буде більш інтенсивно розвивати напрямок гібридів і електромобілів. Зокрема, до 2020 року кросовер Grandland X стане гібридом з можливістю зарядки батарей від зовнішньої електромережі, а наступне покоління хетчбека Corsa – електромобілем. До 2024-у у всіх моделей буде як мінімум одна гібридна і / або повністю електрична модифікація. Підвищити конкурентоспроможність на ринку дозволить зниження собівартості автомобілів на 700 євро. З цією метою PSA планує істотного скоротити кількість платформ і моторів, які використовуються усіма марками. Всі нові моделі Opel і Vauxhall будуть побудовані на двох платформах PSA CME і EMP2 (зараз їх дев'ять), а сімейство силових агрегатів скоротиться з десяти до чотирьох. Новий кросовер на базі модульної платформи EMP2 з'явиться в 2019 році.

Все нові автомобілі Opel і Vauxhall будуть спроектовані в Рюссельхайме. Тут PSA Group планує створити єдиний центр розробок, зокрема паливних елементів і технологій автономного водіння. До 2020 року Opel і Vauxhall запустить 9 нових моделей. Крім того, до 2022 року Opel освоїть більше 20 нових ринків. Все це дозволить до 2020 року збільшити продажі на 25% і повернути Opel і Vauxhall в категорію прибуткових.

Джерело: Opel

Related